Cennik usług

 • Zajęcia oswajające z wodą dla dzieci w wieku 1-3

  Zajęcia skierowane do tych najmłodszych w naszym społeczeństwie. Oswojenie z wodą jest bardzo istotną kwestią już od najmłodszych lat. Niemowlęta posiadają pamięć z okresu ciąży gdzie ich naturalnym środowiskiem było właśnie środowisko wodne. Warto o tym pamiętać i nie dopuścić do zaniedbania odruchów bezwarunkowych, które powstały w okresie płodowym. Jedne z niewielu zajęć na rynku, skierowanych do dzieci w tym wieku, mające również funkcje prozdrowotne, dzięki którym wasze pociechy będą rozwijać się w sposób prawidłowy i harmonijny.

  Cena za zajęcia - 65 zł
  tel. 784-061-411

 • Nauka pływania dla dzieci w wieku przedszkolnym

  To właśnie tutaj wasze pociechy odbywają pierwsze kroki w swojej przygodzie z pływaniem. Kurs skierowany do tych dzieci które rozpoczynają swoją przygodę z wodą, to tutaj stawiamy swoje pierwsze „kroki” i uczymy się podstaw.

  Cena za zajęcia 70zł

  tel. 784-061-411

 • Nauka pływania dla dzieci szkolnych, młodzieży

  Niezależnie od wieku nigdy nie jest za późno by zacząć. Prowadzimy grupy na każdym poziomie zaawansowania, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj i naucz się pływać!

  Cena za zajęcia - 70 zł


  tel. 784-061-411

 • Doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  Jeśli jesteś doświadczonym pływakiem, ale chcesz poprawić jakiś element, to miejsce właśnie dla Ciebie! Napisz do nas a my poprawimy twoją technikę tak by była maksymalnie efektywna w środowisku wodnym przy jak najbardziej ekonomicznej pracy.

  Cena za zajęcia - 70 zł


  tel. 784-061-411

 • Zajecia indywidualne dla wymagających

  Zależy ci na najszybszych efektach? Zbliżają się wakacje a Ty jeszcze nie potrafisz pływać? Chcesz poprawić swoją technikę? Szukasz zajęć skupionych tylko na twojej osobie?Zajęcia indywidualne są programem przygotowanym właśnie dla Ciebie. To własnie tutaj znajdziesz to czego szukasz!

  Cena za zajęcia (60min) - 130zł + wejście na basen

  tel. 784-061-411

 • Zajęcia szkolno-przedszkolne z dowozem

  Zajęcia z dowozem dla grup przedszkolnych i szkolnych. Głównym celem proponowanych przez nas zajęć jest nabywanie umiejętności pływackich oraz umożliwienie wszechstronnego rozwoju Państwa dzieci.
  W ramach usługi oferujemy zajęcia grupowe z profesjonalną opieką kadry instruktorów oraz trenerów pływania, dowóz dzieci na miejsce prowadzonych zajęć oraz powrót na teren szkoły/ przedszkola, kompleksowe zaplecze sprzętowe.

  CENA: 70 zł za zajęcia!!!!

  tel. 784-061-411  Mbank: 73 1140 2004 0000 3602 7794 3137
  Tytuł przelewu : Aqualife_karnet_imie i nazwisko dziecka_szkoła/przedszkole_zaliczka#


NAJBEZPECZNIEJSZA SZKOŁA PŁYWANIA W POLSCE

ZAPISZ SIĘ DO NAS NA ZAJĘCIA, A POCZUJESZ SIĘ BEZPIECZENIE W WODZIE! ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NAJMŁODSZE POCIECHY.

Partnerzy

Bądź z nami na bierząco

Na temat Delphinus

Istniejemy od 2004 roku i stale się rozwijamy. Delphinus Sport Promotion oferuje kompletny zakres usług które łączy jeden cel - upowszechniania kultury fizycznej.

Zapisz się na newsletter